سیستم سرمایشی

سیستم سرمایشی

فن های اگزاست شرکت Pericoli به طور خاص، برای ظرفیت هوای بالا طراحی شده اند. ویژگی اصلی فن های اگزاست 42 و 53 اینچی، بهره وری زیاد و هزینه های نگهداری کم است.

این فن ها از فولاد گالوانیزه یا استیل ضدزنگ برای حداکثر مقاومت به سایش و خوردگی ساخته شده اند.

در فن های 26، 31 و 37 اینچی، سیستم direct-drive باعث بهره وری بیشتر و کاهش هدررفت انرژی می شود.

سیستم سرمایشی

سیستم سرمایشی شرکت Pericoli مشتمل بر پدهای PERIcool یک راه ساده و مقرون به صرفه برای خنک کردن و ایجاد رطوبت در فضای گلخانه، با حداقل مصرف انرژی (از طریق فرآیند آدیاباتیک) است. یک سیستم توزیع آب، آب را به درون پد می ریزد تا به طور یکنواخت ساختار لانه زنبوری آن را آغشته نماید. در این نقطه هوا از طریق پد، بخشی از گرما را به آب منتقل می کند و باعث تبخیر آن می شود.

سیستم سرمایشی

فن های تهویه و جت فن های سیرکولاسیون شرکت Pericoli با قطعات گالوانیزه شده و یا استیل ضد زنگ ساخته می شوند، تا استقامت بالایی نسبت به خوردگی و زنگ زدگی داشته باشند. این فن ها به گونه ای طراحی شده اند که با بازده انرژی بسیار بالا همراه با صدا و لرزش بسیار پایین کار کنند.
شرکت پایا ورد آسا با همکاری و پشتیبانی فنی کامل شرکت Pericoli قادر به محاسبه دقیق تعداد و نوع فن های سیرکوله مناسب برای گلخانه و محصول شما می باشد.

سیستم سرمایشی

RWA شرکت Pericoli یک اَتُمایزر آب با دیسک چرخشی است که بر روی فن های سیرکوله نصب می شود و به منظور بهینه سازی وزن و مقاومت در برابر خوردگی، آن را در قالب پلاستیکی تولید می کنند. هر مدل از آن می تواند با فشار استاندارد و بدون هیچ گونه نازل به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی ناشی از رسوب ناخالصی ها و آلودگی های آب کار کند. جریان آب را می توان با توجه به نیاز مشتری تنظیم کرد.

کلیه حقوق برای شرکت پایاوردآسا بین الملل محفوظ می باشد. طراحی و اجرا : گروه یسنانت