همکاری های بین المللی

هولدینگ Ridder هلند با بیش از 60 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات گلخانه ای، از جمله شرکت های پیشتاز دنیا در این حوزه است. این هولدینگ که مشتمل بر 3 زیرمجموعه اصلی با نام های Ridder Climate Screen, Ridder Drive و HortiMaX می باشد دامنه وسیعی از محصولات از جمله سیستم های درایو پنجره تهویه، سیستم های درایو پرده، پرده های سایبان و ذخیره انرژی، سیستم های آبیاری و تغذیه هوشمند، کنترل اقلیم، ضدعفونی کننده آب، مدیریت محصول و… را ارائه می دهد. شرکت پایا ورد آسا بین الملل ضمن دریافت نمایندگی فروش هولدینگ Ridder، با انتقال تجربه و تکنولوژی این شرکت به داخل کشور قدم بزرگی در راستای بهبود دانش فنی گلخانه سازی برداشته است.

شرکت Luiten greenhouses هلند متخصص در زمینه طراحی و ساخت انواع گلخانه و باغ‌های سرپوشیده و همچنین تجهیز و نصب پرده‌های گلخانه‌ای می‌باشد. شرکت پایا ورد آسا به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات Luiten greenhouses در ایران بوده و همواره از پشتیبانی فنی این شرکت برای طراحی انواع سازه و تجهیز گلخانه‌ها برخوردار است.

شرکت Pericoli با بیش از 50 سال سابقه، هم اکنون به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات گرمایشی، سرمایشی و تهویه در ایتالیا و یکی از پیشروان این صنعت در جهان به شمار می رود. شرکت پایا ورد آسا بین الملل با بهره گیری از تکنولوژی و تجربه شرکت Pericoli و با پشتیبانی فنی کامل این شرکت گامی مهم و اساسی در راستای مدرن سازی و بهبود کیفیت سیستم های فوق در گلخانه ها و به تبع آن افزایش چشمگیر تولید و بهره وری در این گلخانه ها برداشته است.