مدیریت آب

سیستم مدیریت آب

سیستم تصفیه آب VitaLite مبتنی بر تکنولوژی UV کم فشار است. ضدعفونی کننده UV با فشار پایین، روش کارآمد، موثر و قابل اعتماد برای بازیافت آب های دِرِین می باشد. تحقیقات دانشگاه Wageningen نشان داده است که بهترین راه برای از بین بردن پاتوژنهای (عوامل بیماری زا) آب، استفاده اشعه ماوراء بنفش موج کوتاه (دقیقاً 254 نانومتر) است، زیرا این اشعه، DNA آنها را تجزیه می کند.

  • صرفه جویی در آب و کود
  • روش ضدعفونی ایمن بدون اضافه کردن مواد شیمیایی
  • صرفه جویی در انرژی و نگهداری
  • قابل اعتماد، ایمن و کنترل شده

VitaLite به طور خاص برای ضدعفونی کردن آب طراحی شده است. VitaLite مؤثرترین و کارآمدترین روش ضدعفونی را برای پالایش آب دِرِین، آب مخزن و یا آب آبیاری فراهم می‌کند. این واحد ضدعفونی با UV کم فشار 99.9٪ همه پاتوژن ها را بدون اضافه کردن مواد شیمیایی به آب از بین می برد.

سیستم مدیریت آب

رشد یک محصول سالم و پربار به ترکیب صحیح آب و مواد مغذی نیاز دارد. یک محلول از مواد مغذی باید با توجه به نیازهای خاص گیاهان شما تهیه گردد. خرابی محصول نه تنها وقت‌گیر است، بلکه می‌تواند فاجعه‌ای برای کسب و کار شما نیز باشد. HortiMaX طیف گسترده‌ای از سیستم‌های کوددهی را ارائه می‌دهد. از واحدهای استاندارد ساده و مقرون به صرفه تا مدل‌های بسیار پیشرفته که به طور کامل با توجه به نیازهای فردی شما سفارشی شده‌اند.

سیستم تغذیه گیاهان و کوددهی FertiMiX نامیده می‌شود. سری FertiMiX شامل سه مدل اساسی با گزینه‌های مختلف می‌باشد، بسته به محصول شما، سطح فناوری مورد نظر، ظرفیت مورد نیاز و سطح دانش شما؛ این مدل‌ها از واحدهای استاندارد ساده به سیستم‌های پیشرفته سفارشی تقسیم می‌شوند.

سیستم آبیاری و تغذیه !FertiMix-Go برای پرورش‌دهندگانی که به دنبال یک سیستم آبیاری و تغذیه و دوزینگ اتوماتیک هستند، یک سیستم ایده‌آل، با قیمت مناسب و کاربری آسان است. سیستم !FertiMix-Go متشکل از واحد مخزن‌های میکسر به همراه کنترل‌کننده گلخانه !HortiMaX-Go می‌باشد. ما با مشاوره دقیق با شرکت هورتیمکس قادر به محاسبه دقیق سیستم موردنیاز آبیاری برای گلخانه شما بسته به نوع گیاه گلخانه و نحوه و اصول کشت آن در منطقه اقلیم آب و هوایی موردنظر شما می‌باشیم.

سیستم مدیریت آب

HortiMaX FertiMiX
راه‌حل ما در تغذیه گیاهان و کوددهی FertiMiX نامیده می‌شود. سری FertiMiX ما شامل سه مدل اساسی با گزینه‌های مختلف می‌باشد، بسته به محصول شما، سطح فناوری مورد نظر، ظرفیت مورد نیاز و سطح دانش شما؛ این مدل‌ها از واحدهای استاندارد ساده به سیستم‌های پیشرفته سفارشی تقسیم می‌شوند:

!FertiMiX-Go:
!FertiMiX-Go ایده‌آل برای تولیدکنندگانی که به دنبال سیستم کوددهی مقرون‌به‌صرفه و ساده هستند. این یک واحد استاندارد با گزینه‌های محدود است.

FertiMiX سری E:
FertiMiX سریE، واحدهای استانداردی هستند که در ظرفیت‌های مختلف موجود بوده و دارای گزینه‌های اساسی‌تر می‌باشند. با توجه به طراحی استاندارد آنها، دسترسی به آنها سریع و بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

FertiMiX سفارشی:
FertiMiX سفارشی یک واحد کوددهی است که به طور کامل برای نیازهای فردی شما سفارشی شده است. این مجموعه دارای طیف وسیعی از گزینه‌ها است.

کلیه حقوق برای شرکت پایاوردآسا بین الملل محفوظ می باشد. طراحی و اجرا : گروه یسنانت